مربی ورزش در منزل

نوشته شده توسط مدیریت سایت. قرار گرفته در مربی خصوصی

ورزش در منزل مناسب افرادی است که وقت کافی برای رفتن به باشگاه ورزشی را ندارند. اما خیلی از افراد بدون داشتن یک مربی خصوصی در کنار خود نمی توانند ورزش نمایند در واقع مربی خصوصی نقش یک دوست و راهنما را دارد.راهنمایی که علاوه بر اینکه می بایست کاملا به علم ورزش و مربیگری آشنایی داشته باشد صفات امانت داری و صداقت را نیز دارا باشد.نکته مهم این هست که امکانات ما برای ورزش در منزل به اندازه باشگاه نیست و مربی می بایست به حرکات ترکیبی و سیستم های تمرینی مختلف آشنایی کامل داشته باشد.

مربی خصوصی در باشگاه ورزشی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. قرار گرفته در مربی خصوصی

امروزه پیشرفت همه جانبه در ورزش به جز بهره وری از تمامی امکانات مانند برنامه تمرینی ، مکمل و مربی میسر نمی شود.ورزشکارانی که در باشگاه های ورزشی فعالیت می کنند گاها برای پیشرفت سریعتر نیازمند یک مربی خصوصی در کنار خود هستند تا مسیر موفقیت را با کمترین اشتباه و خطا طی نمایند.مربیان خصوصی در باشگاه ورزشی دوست ورزشکار هستند که مشاوره و نظرات خود را از وی دریغ نمی کنند.همیشه شرایط ورزشکار را رصد می نمایند تا بتوانند بهترین برنامه را به وی بدهند تا بالاترین بازخورد را داشته باشد.

مربی خصوصی ویژه رشته های ورزشی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. قرار گرفته در مربی خصوصی

ورزشکاران حرفه ای دنیای متفاوتی را تجربه می نمایند.فشار تمرینات ورزشکاران حرفه ای رشته های گوناگون مانند فوتبال و والیبال و .... بسیار بالاتر از یک فردی هست که به منظور کاهش وزن و افزایش وزن ورزش می کند.گاهی ورزشکاران حرفه ای مجبور هستند با سه جلسه تمرین در روز خود را برای مسابقات ورزشی اماده نمایند.شرایط مسابقه و تغذیه ورزشکاران کاملا متفاوت است.فیت زی برای این ورزشکاران حرفه ای رشته های ورزشی مختلف که در باشگاهی و ملی فعالیت می نمایند برنامه ویژه ای دارد.

/a>