نحوه خرید محصولات

نوشته شده توسط مدیریت سایت. قرار گرفته در فیت زی

فیت زی برای رفاه مشتریان عزیز و وفادار خود روش های پرداخت و آسان  حمل نقل متفاوتی را در نظر گرفت است .ارسال محصولات در فیت زی کاملا رایگان می باشد و همراه محصول کارت های تخفیف نیز تدارک دیده شده است تا بتوانید به نزدیکان و عزیزانتان هدیه دهید.

1- دانلود به ازای پرداخت

در این روش کاربر بعد از پرداخت مبلغ بصورت آنلاین لینک دانلود محصول را دریافت می نماید.در این روش چون هزینه بسته بندی و ارسال به صفر رسیده است مبلغ محصول کمتر محاسبه می گردد.همچنین باید دقت داشته باشید به علت دانلودی بودن محصول و صرفه جویی در زمان و حجم اینترنت شما فیلم ها با کیفیت و حجم کمتری خواهد بود.

2-ارسال با پیک

این روش فعلا ویژه دوستان عزیزمان در شهر تهران می باشد و بزودی شهرهای بزرگ نیز تحت پوشش قرار خواهند گرفت.کاربر می تواند با مراجعه به بخش تماس با ما و ارتباط با بخش فروش ظرف مدت 2 تا 4 ساعت سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرد و مبلغ را حساب نمایید.

3-ارسال با پست

این روش برای عزیزان شهرستانی می باشد . با این تفاوت که می بایست قبل از ارسال کالا کاربر مبلغ پکیج را بصورت آنلاین پرداخت نماید .

چنانچه در هنگام خرید مشکلی داشتید یا نتوانستید مراحل را کامل طی نمایید فقط کافیست از طریق قسمت تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید .

/a>