این 4 ماده غذایی برای کاهش وزن مناسب هستند

ZOO is a flexible and powerful content application builder to manage your content

اگر شما از وزن زیاد خود رنج می برید و از اینکه وزن بالایی ندارید ناراحت هستید نیازی نیست که اعتماد بنفس خود را از دست بدهید شما می توانید با چند راه ساده و حتی با خوزدن نیز وزن کم کنید که دیگر نیازی به رژیم های سنگین و کسل کننده نباشد.این مقاله به شما خواهد گفت که برای کاهش وزن چه موادی نیاز دارید و باید از چه موادی دوری کنید و اینکه مقدار کالری لازم را نیز در طی روزمرگی خود تنظیم کنید.
موادی که به شما معرفی می کنیم منبعی کامل از فیبر ، ویتامین ها و ... می باشند که بدون ضرر و زیان شما را در راستای رسیدن به خواسته هایتان یاری می نماید.

انجیر
 
انجیر ها بسیار تازه و خوشمزه هستند و از آن دسته میوه های هستند که با خوردن آنها حس خوب و لذت بخشی به ما دست می دهد ، انجیر ها برای کشتن هوس گرسنگی یک راه بسیار آسان و بی خطر هستند. انجیر ها به تنهایی خود سرشار از فیبر هستند.
 
تخم مرغ
 
تخم مرغ ها را شاید اکثر ما برای صبحانه میل کنیم اما تخم مرغ ها به دلیل سادگی و آسانی پخت و آبپز شدنشان می توانند جای وعده های شام و نهار را نیز پر کنند.
تخم مرغ ها در ظرف چند دقیقه برای خوردن آماده می شوند .تخم مرغ یک غذای چند منظوره است که تنوع های غذایی بسیاری می توان با آن ها ایجاد کرد.
تخم مرغ ها سرشار از پروتین هستند و انرژی لازمه ی شما را برای مدت طولانی فراهم می سازند.
 
سیب ها
 
سیب ها بسیار فوق العاده هستند و کاربردها و درمانی فروانی دارند شما می توانید آن ها را به سالاد اضافه کنید و یا اینکه خام بخورد که هیچ کس مزه خاص این میوه زیبا را فراموش نخواهد کرد.سیب ها هرکدام طعم و بوی خاصی دار ند
 
در نظر داشته باشید که سیب ها نیز باید هنگام خرید تازه باشند.
سیب ها نیز از فیبر بالایی برخوردار هستند و می توانند تشنگی شما را برای مدت زمانی کمتر کند.
 
لوبیا
 
اگر خواهان قلبی سالم و قوی هستند نباید از دانه های لوبیا نیز چشم پوشی کنید و علاوه بر این دانه های لوبیا به شما کمک می کن تا کمر باریک تری داشته باشید
این دانه ها غنی از نشاسته و فیبر هستند
که با خوردن این دانه ها مغز شما سینگال های را ایجاد می کند و شما را از گرسنگی باز می دارد.

/a>